Naši partneri

Aby sme Vám pomohli so všetkými aspektmi týkajúcimi sa akvizičného procesu, ČSOB Match'it spolupracuje s renomovanými partnermi, ktorí Vám poradia pri právnych, daňových a účtovných témach. Ak hľadáte aj možnosti financovania, môžete sa na nás takisto obrátiť.

BDR, spol. s r.o.

Audit, Tax, Accounting

BDR, spol. s r. o. je audítorská a poradenská spoločnosť zapísaná v Slovenskej komore audítorov so štátnou licenciou číslo 6. Spoločnosť bola založená piatimi partnermi v roku 1991 v Banskej Bystrici bez zahraničnej účasti. S rastom spoločnosti sa počet spoločníkov zvýšil na osem a otvorila sa pobočka v Bratislave.

BDR sa od samého začiatku zaradila medzi popredné audítorské spoločnosti, o čom svedčí aj každoročné umiestnenie v hodnotení audítorských spoločností v rámci rebríčku TOP TREND. Navyše, v roku 2009, toto umiestnenie predstavovalo prvé miesto medzi audítorskými spoločnosťami bez zahraničnej majetkovej účasti alebo audítorskými spoločnosťami, ktoré sú členmi nadnárodných sietí.

V roku 2010 našu spoločnosť oslovila medzinárodná audítorská spoločnosť Moore Stephens International Limited, aby sme ich zastupovali na území Slovenskej republiky. Následne, v roku 2011, sa naša spoločnosť stala oficiálne členom siete Moore Stephens International Limited, čo len potvrdzuje kvalitu a vysokú úroveň služieb, ktoré naša spoločnosť poskytuje.

Kontaktné údaje

https://www.bdrbb.sk/

DT LEGAL

ENTUZIASMUS, EFEKTIVITA, ZMYSEL PRE DETAIL, INOVÁCIE

Veríme, že podstatou právnych služieb sú právnici, kvalifikovaní na poskytnutie služieb v širokej oblasti, ktorí rozumejú potrebám klientov a sú schopní vyriešiť problémy pred tým, než tieto vôbec nastanú.

Naším cieľom je byť nekompromisní a vždy prísť s komplexným riešením, nakoľko každý projekt je jedinečný a každý klient výnimočný. Veríme, že dôvera, lojálnosť a integrita nesmie byť nikdy spochybnená. Taktiež veríme, že kvalita právnych služieb vyplýva zo zmyslu pre detail a schopnosti prispôsobiť našu prácu špecifickým potrebám klienta.

Advokátska kancelária DT LEGAL je hrdým členom medzinárodnej siete ECOVIS, pozostávajúcej z nezávislých spolupracujúcich spoločností právnych a daňových/účtovných poradcov. ECOVIS je vedúcou globálnou konzultačnou spoločnosťou pôsobiacou vo viac ako 60 krajinách na piatich kontinentoch. Najväčším atribútom je pritom schopnosť efektívne poskytnúť konzultačné služby s osobným prístupom na lokálnej úrovni, s podporou medzinárodnej a interdisciplinárnej siete odborníkov.

Zameranie: obchodné a korporátne právo, fúzie a akvizície a spoločné podniky (Joint Venture), nehnuteľnosti, sporová agenda, pracovné právo, právo duševného vlastníctva, daňové právo a správny proces

Kontaktné údaje

http://www.dtlegal.sk/uvod/

HAMALA KLUCH VÍGLASKÝ s.r.o.

Advokátska kancelária HAMALA KLUCH VÍGLASKÝ s.r.o. je špičkovou slovenskou advokátskou kanceláriou poskytujúcou komplexné právne služby a poradenstvo domácim a zahraničným klientom vo všetkých dôležitých oblastiach moderného obchodného práva ako v Slovenskej republike, tak aj v zahraničí. Na efektívne a úspešné realizovanie transakcií využívajú jej advokáti podnikateľsky orientovaný proaktívny prístup a nepretržite vynakladajú maximálne úsilie k dosiahnutiu najlepšieho pomeru medzi kvalitou a vynaloženými prostriedkami.

Táto advokátska kancelária je pravidelne oceňovaná medzinárodnými i lokálnymi ratingovými organizáciami (Chambers Global, Chambers Europe, Legal 500, IFLR1000, TREND-EPRAVO) ako špičková slovenská advokátska kancelária odporúčaná vo všetkých hlavných oblastiach práva vrátane práva obchodných spoločností, M&A, bankovníctva a financií, stavebného práva a práva nehnuteľností a projektov „na zelenej lúke“. Nedávno bola menovaná najlepšou slovenskou advokátskou kanceláriou v oblasti “Kúpy a Predaja Spoločností” za rok 2018; takéto ocenenie bolo dané  periodikom TREND v spolupráci so spoločnosťou EPRAVO.

Pre akékoľvek právne poradenstvo ktoré môže byť potrebné, prosím kontaktujte p. Petra Víglaského, partnera advokátskej kancelárie.

Kontaktné údaje

+421 903 200 245

pviglasky@hkv.sk

http://www.hkv.sk

VGD SLOVAKIA

Business advisors and Tax Consultants

VGD SLOVAKIA má viac než 20-ročné skúsenosti s poradenstvom na Slovensku a radí sa na 5. priečku podľa veľkosti na slovenskom trhu so 150 odborníkmi zabezpečujúcimi klientom dosiahnutie ich cieľov, či už to je outsourcing účtovníctva a spracovania miezd, vykonávanie štatutárnych auditov, cezhraničné daňové štruktúrovanie alebo komplexné transakčné služby. VGD pôsobí v 8 krajinách Európy a prostredníctvom siete Nexia slúži klientom po celom svete.

Naši poradcovia pre oblasť podnikových financií vám budú pomáhať od A do Z počas akvizície, predaja alebo podnikovej kombinácie (zlúčenie, splynutie, rozdelenie). Aby ste sa vyhli nepríjemným prekvapeniam po akvizícii, naši odborníci vykonajú rozsiahle finančné a daňové due diligence pre predávajúceho aj pre kupujúceho. Rovnako vieme pripraviť objektívne ohodnotenie Vašej spoločnosti. Na mieru šité manažérske poradenstvo je základom pre dlhodobé vzťahy s našimi klientmi.

Kontaktné údaje

Ján Bocko, Moskovská 13, 811 08 Bratislava

+421 903 558 798

Jan.Bocko@vgd.eu

http://www.vgd.eu/

ČSOB Private Banking

Private Banking

Na Slovenskom trhu úspešne pôsobíme od roku 2005. Disponujeme stabilným tímom privátnych bankárov, korí sú profesionálne školení špecialisti v oblasti bankových a investičných produktov. Podliehajú najprísnejším kritériám výberu a kontroly. K informáciám o klientoch pristupujú maximálne diskrétne. Využívajú ich iba na čo najkvalitnejšie zabezpečenie služieb súvisiacich so spravovaním klientskeho finančného majetku.

Ponúkame rozmanitý sortiment investičných riešení, ktoré pomôžu zachovať a zveľaďovať bohatstvo našich klientov na základe ich potrieb, predstáv a očakávaní. Našim cieľom je maximálne zhodnotiť finančné prostriedky klientov pri minime ich povinností. Ako Finančná skupina vieme poskytnúť prvotriednu starostlivosť vo všetkých oblastiach financií. Stačí sa na nás obrátiť.

 

Kontaktné údaje

privatebanking@csob.sk

https://www.csob.sk/privatne-bankovnictvo

ČSOB Advisory

Každá firma raz čelí generačnej obmene. Obzvlášť na Slovensku ide o horúcu tému, keď prvá generácia porevolučných podnikateľov uvažuje, kedy a komu firmu odovzdať. Nepremyslené kroky či nepripravený model vlastníckej štruktúry pritom môžu ohroziť výsledok celoživotného úsilia zakladateľa firmy.

ČSOB Advisory prevádza klientov zložitým procesom nástupníctva a pomáha s nastavením správnej štruktúry firmy a rodinného majetku tak, aby predišli rizikám a zabezpečili kontinuitu svojej vízie v podnikaní.

ČSOB skupina rozširuje svoje portfólio služieb a ako prvá na Slovensku ponúka prostredníctvom ČSOB Advisory poradenstvo zamerané špecificky na rodinné firmy.

 

Kontaktné údaje

http://www.csobadvisory.sk

Hľadáte dokonalý match?

Požiadať o prístup

Cookies opgeslagen