ČSOB Match'it je automaticky informovaná, že ste ako potenciálny kupujúci predložili nezáväznú ponuku. ČSOB Match'it vás skontaktuje a uistí sa, že ste ponuku predložili v príslušnom kontexte. Následne informujeme predávajúceho. Potom môžu byť dohodnuté úvodné rokovania medzi predávajúcim a kupujúcim.

Prístup k vášmu životopisu a profilu budú mať len predávajúci, od ktorých ste si vyžiadali detailné informácie. Preto je veľmi dôležité, aby ste im poskytli kontext (v akom odvetví pôsobíte, čo hľadáte atď.). Zo skúseností vieme, že predávajúci rýchlejšie umožní prístup k svojim detailným informáciám, ak má žiadateľ dobre pripravený životopis a profil.

Na ČSOB Match'it sú zaregistrované spoločnosti pôsobiace v rôznych sektoroch a regiónoch Slovenska. Ich hodnota sa pohybuje od 0,5 do 10 miliónov eur a viac.

ČSOB Match'it neposkytuje žiadne poradenstvo, ale prostredníctvom platformy môžete ako kupujúci/predávajúci získať prístup k sieti partnerov, ktorí vám pomôžu proces absolvovať. Prehľad partnerov nájdete tu.

Prístup do platformy ČSOB Match'it môžete získať cez dve formy predplatného: Premium a Premium Plus. Platby môžete realizovať prostredníctvom VISA alebo MasterCard. Viac informácií o jednotlivých formách predplatného nájdete na našej webovej stránke (https://csobmatchit.sk/sk/how-it-works).

Neponúkame skúšobnú verziu. Neváhajte a zaregistrujte sa hneď! Viac informácií o jednotlivých režimoch predplatného nájdete na našej webovej stránke (https://csobmatchit.sk/sk/how-it-works).

Platforma predávajúceho automaticky informuje o tom, že ste ako potenciálny kupujúci požiadali o prístup k jeho zložke s detailnými informáciami. Predávajúci má teraz možnosť poskytnúť vám prístup alebo ho odmietnuť. O jeho rozhodnutí budete automaticky informovaný.

ČSOB Match'it tím vás skontaktuje na dokončenie administratívneho spracovania vašej žiadosti.

Ste už klientom ČSOB a máte záujem o ČSOB Match'it? Obráťte sa na svoju kontaktnú osobu ČSOB alebo nechajte svoje kontaktné údaje tu.

ČSOB Match'it ponúka dva typy predplatného: Premium a Premium Plus.

Premium: 360 € za šesť mesiacov.

Najlepší plán, ak si chcete pozrieť najviac šesť zložiek za rok.                 

 • Neobmedzený prístup k všetkým obchodným príležitostiam.
   
 • Obchodné príležitosti vyberané tak, aby zodpovedali vášmu profilu.
   
 • Prístup k detailným informáciám za 300 €/žiadosť.
   

Premium Plus: 900 € za šesť mesiacov.

Najlepší plán, ak si chcete pozrieť viac ako šesť zložiek za rok.

 • Neobmedzený prístup k všetkým obchodným príležitostiam.
   
 • Obchodné príležitosti vyberané tak, aby zodpovedali vášmu profilu.
   
 • Prístup k detailným informáciám za 120 €/žiadosť.
   

Hľadáte dokonalý match?

Požiadať o prístup

Cookies opgeslagen