Už ste klientom ČSOB.

Obráťte sa na svoju kontaktnú osobu v ČSOB. Svoj kontakt môžete nechať tu. Náš kolega vás bude čo najskôr kontaktovať!

(Ešte) nie ste klient ČSOB

Vaše kontaktné údaje nám môžete poskytnúť cez registračný formulár, ktorý nájdete tu. Náš kolega vás bude čo najskôr kontaktovať!

Na ČSOB Match'it sú zaregistrované spoločnosti pôsobiace v rôznych sektoroch a regiónoch Slovenska. Ich hodnota sa pohybuje od 0,5 do 10 miliónov eur a viac.

ČSOB Match'it neposkytuje žiadne poradenstvo, ale prostredníctvom platformy môžete ako kupujúci/predávajúci získať prístup k sieti partnerov, ktorí vám pomôžu proces absolvovať. Prehľad partnerov nájdete tu.

Prístup do platformy ČSOB Match'it môžete získať cez dve formy predplatného: Premium a Premium Plus. Platby môžete realizovať prostredníctvom VISA alebo MasterCard. Viac informácií o jednotlivých formách predplatného nájdete na našej webovej stránke (https://csobmatchit.sk/sk/how-it-works).

Neponúkame skúšobnú verziu. Neváhajte a zaregistrujte sa hneď! Viac informácií o jednotlivých režimoch predplatného nájdete na našej webovej stránke (https://csobmatchit.sk/sk/how-it-works).

Áno. Napriek tomu, že vo väčšine prípadov sa jedná o predaj obchodného podielu, dá sa bez problémov realizovať aj predaj majetku. Tím ČSOB Match'it vám ochotne odpovie na otázky súvisiace s touto témou.

Platforma predávajúceho automaticky informuje o tom, že ste ako potenciálny kupujúci požiadali o prístup k jeho zložke s detailnými informáciami. Predávajúci má teraz možnosť poskytnúť vám prístup alebo ho odmietnuť. O jeho rozhodnutí budete automaticky informovaný.

ČSOB Match'it je automaticky informovaná, že ste ako potenciálny kupujúci predložili nezáväznú ponuku. ČSOB Match'it vás skontaktuje a uistí sa, že ste ponuku predložili v príslušnom kontexte. Následne informujeme predávajúceho. Potom môžu byť dohodnuté úvodné rokovania medzi predávajúcim a kupujúcim.

ČSOB Match'it tím vás skontaktuje na dokončenie administratívneho spracovania vašej žiadosti.

Ste už klientom ČSOB a máte záujem o ČSOB Match'it? Obráťte sa na svoju kontaktnú osobu ČSOB alebo nechajte svoje kontaktné údaje tu.

Hľadáte dokonalý match?

Požiadať o prístup

Cookies saved.