L Match'It - FAQ

ČSOB Match'it ponúka dva typy predplatného: Premium a Premium Plus.

Premium: 360 € za šesť mesiacov.

Najlepší plán, ak si chcete pozrieť najviac šesť zložiek za rok.                 

 • Neobmedzený prístup k všetkým obchodným príležitostiam.
   
 • Obchodné príležitosti vyberané tak, aby zodpovedali vášmu profilu.
   
 • Prístup k detailným informáciám za 300 €/žiadosť.
   

Premium Plus: 900 € za šesť mesiacov.

Najlepší plán, ak si chcete pozrieť viac ako šesť zložiek za rok.

 • Neobmedzený prístup k všetkým obchodným príležitostiam.
   
 • Obchodné príležitosti vyberané tak, aby zodpovedali vášmu profilu.
   
 • Prístup k detailným informáciám za 120 €/žiadosť.
   

Už ste klientom ČSOB.

Obráťte sa na svoju kontaktnú osobu v ČSOB. Svoj kontakt môžete nechať tu. Náš kolega vás bude čo najskôr kontaktovať!

(Ešte) nie ste klient ČSOB

Vaše kontaktné údaje nám môžete poskytnúť cez registračný formulár, ktorý nájdete tu. Náš kolega vás bude čo najskôr kontaktovať!

Na ČSOB Match'it sú zaregistrované spoločnosti pôsobiace v rôznych sektoroch a regiónoch Slovenska. Ich hodnota sa pohybuje od 0,5 do 10 miliónov eur a viac.

Prístup k vášmu životopisu a profilu budú mať len predávajúci, od ktorých ste si vyžiadali detailné informácie. Preto je veľmi dôležité, aby ste im poskytli kontext (v akom odvetví pôsobíte, čo hľadáte atď.). Zo skúseností vieme, že predávajúci rýchlejšie umožní prístup k svojim detailným informáciám, ak má žiadateľ dobre pripravený životopis a profil.

ČSOB Match'it tím vás skontaktuje na dokončenie administratívneho spracovania vašej žiadosti.

ČSOB Match'it je automaticky informovaná, že ste ako potenciálny kupujúci predložili nezáväznú ponuku. ČSOB Match'it vás skontaktuje a uistí sa, že ste ponuku predložili v príslušnom kontexte. Následne informujeme predávajúceho. Potom môžu byť dohodnuté úvodné rokovania medzi predávajúcim a kupujúcim.

Platforma predávajúceho automaticky informuje o tom, že ste ako potenciálny kupujúci požiadali o prístup k jeho zložke s detailnými informáciami. Predávajúci má teraz možnosť poskytnúť vám prístup alebo ho odmietnuť. O jeho rozhodnutí budete automaticky informovaný.

Nezáväzná ponuka funguje ako prvé vyjadrenie záujmu (LOI) o začatie úvodných rozhovorov s predávajúcim. ČSOB Match'it používa štandardnú jednotnú predlohu pre nezáväznú ponuku. Predloha obsahuje niekoľko ustanovení, ktoré zaručujú jej nezáväznosť.

Áno. Napriek tomu, že vo väčšine prípadov sa jedná o predaj obchodného podielu, dá sa bez problémov realizovať aj predaj majetku. Tím ČSOB Match'it vám ochotne odpovie na otázky súvisiace s touto témou.

ČSOB Match'it neposkytuje žiadne poradenstvo, ale prostredníctvom platformy môžete ako kupujúci/predávajúci získať prístup k sieti partnerov, ktorí vám pomôžu proces absolvovať. Prehľad partnerov nájdete tu.

Hľadáte dokonalý match?

Požiadať o prístup

Nastavenia boli uložené