L Match'It - O nás

O nás

Sme tím špecializovaných profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami zo sveta biznisu a korporátnych financií. Našimi klientami sú malé a stredné firmy, ale aj obrovské nadnárodné spoločnosti.  Obráťte sa na nás a my Vám radi pomôžeme prejsť  tak náročnou životnou situáciou ako je predaj či kúpa firmy.


Tím

Tomáš Korauš

Riaditeľ odboru štrukturované financovanie

Tomáš ako riaditeľ odboru Štruktúrovaného financovania a zodpovedného za M&A transakcie prevzal v roku 2018 kompletnú agendu implementácie projektu Match´it. Platforma spĺňa všetky potrebné atribúty, aby bola zaradená do skupiny inovatívnych projektov, ktoré majú potenciál a ambíciu rozšíriť ponuku korporátneho bankovníctva ČSOB. Tomáš zodpovedá za oblasti štruktúrovaného bankovníctva ako sú projektové financovania, akvizičné financovanie, syndikované transakcie, risk participácie alebo poradenskú činnosť formou dcérskej spoločnosti ČSOB Advisory. Počas svojej viac ako 14 ročnej kariéry pôsobil v rôznych oblastiach bankovníctva a má široké medzinárodné skúsenosti. Je absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave, rovnako študoval vo Francúzsku na Université de Paul Valéry v Montpellier a je držiteľom akademických titulov PhD. a MBA.

tkoraus@csob.sk

Jozef Paštrnák

Head of Match'it

Jozef pôsobí v korporátnom bankovníctve vo farbách ČSOB už 10 rokov a svoje analytické a obchodné skúsenosti zúročuje v oblasti M&A. Počas svojej kariéry pracoval v oblasti korporátneho financovania so širokým portfóliom spoločností zo všetkých odvetví od menších firiem až po najväčšie nadnárodné skupiny. Je fanúšikom inovácií a pre ideu online M&A platformy je od začiatku veľmi nadchnutý. Svoje vzdelanie získal v odbore Podnikové financie na Ekonomickej v Bratislave.

jpastrnak@csob.sk

+421 901 910 157


Hľadáte dokonalý match?

Požiadať o prístup

Nastavenia boli uložené